Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2020 15:07
Paper Mario: The Origami King
1217V

Paper Mario: The Origami King zapowiedziany! Zwiastun i data premiery przedstawia nową przygodę Mario

Nintendo nie zdecydowało się na wielką prezentację Paper Mario: The Origami King. Zamiast tego otrzymaliśmy zwiastun, poznaliśmy szczegóły premiery oraz możemy szykować się na wielki debiut gry. Japoński producent zaskakuje.

Nintendo nie zdecydowało się na wielką prezentację Paper Mario: The Origami King na kolejnej edycji Nintendo Directa. Zamiast tego otrzymaliśmy prezentację produkcji przez zwiastun, a na skrzynkę redakcyjną zostały wysłane dodatkowe szczegóły dotyczące premiery.

Paper Mario: The Origami King przedstawi oryginalną historię, w której Mario, Luigi i Księżniczka Peach trafią na festiwal origami w Mushroom Kingdom. Nikt jednak nie może liczyć na cieszenie się atrakcjami, ponieważ King Olly stwierdzi, że jest władcą Królestwa Origami i stworzył on przebiegły spisek, by zagrozić Mario.

Twórcy zapewnili szereg nowych mechanik, dzięki którym rozgrywka na Nintendo Switchu ma zapewnić sporo frajdy – japoński producent podkreśla, że jest to pierwsza odsłona serii na najnowszym sprzęcie Big N. Paper Mario: The Origami King znajdziemy nowy system walki.

Warto tutaj przypomnieć plotkę z końcówki marca – wtedy to informowaliśmy o nowym Paper Mario. Japończycy mają jednak problem z dotrzymaniem wszystkich terminów i podobno z tego powodu nie zobaczymy w czerwcu standardowej prezentacji gier.

Paper Mario: The Origami King zadebiutuje 17 lipca.

Źródło: YouTube.com

Tagi: mario Nintendo paper mario Paper Mario: The Origami King switch