Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2020 21:46
Ghost of Tsushima Sucker Punch Productions
3452V

Ghost of Tsushima na State of Play. Oglądajcie z nami wielką prezentację gry

Sony zaprasza wszystkich posiadaczy PS4 na kolejny State of Play. Na dzisiejszym wydarzeniu zobaczymy zaledwie jedną produkcję, ale jest to zdecydowanie jedna z najciekawszych produkcji zmierzających na rynek w 2020 roku. Zamierzacie oglądać pokaz Ghost of Tsushima? Zapraszamy!

Ghost of Tsushima to zupełnie nowe IP rozwijane od kilku lat przez Sucker Punch Productions, czyli deweloperów odpowiedzialnych za trzy części serii Sly oraz pięć odsłon uniwersum inFamous. Produkcję o samurajach poznaliśmy w 2017 roku, ale prace rozpoczęły się już trzy lata wcześniej. Twórcy otrzymali sporo czasu od Sony, by móc zadbać o pozycję najwyższej klasy i zapewnić posiadaczom PS4 wielki hit.

Sucker Punch Productions dotychczas nie otrzymało wiele szans na pokazywanie Ghost of Tsushima, ale dzisiaj będziemy świadkami wielkiej prezentacji. Twórcy zapowiedzieli 18-minutowy gameplay, podczas którego zerkniemy na świat, eksplorację oraz zobaczymy kilka efektownych pojedynków.

Twórcy tym samym powinni rozpocząć konkretną kampanię marketingową, ponieważ premiera Ghost of Tsushima odbędzie się już 17 lipca. Studio nie ma za dużo czasu na opowiadanie o pozycji, a pewnie otrzymamy przynajmniej kilka dzienników z prac nad przygodą. Jest to nowa marka, którą Sony musi odpowiednio zaprezentować.

Zamierzacie oglądać Ghost of Tsushima na State of Play? Zapraszamy w nasze skromne progi – show rozpocznie się o 22:00.

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch