Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2020 22:47
Marvel's Avengers art
647V

Square Enix bez prezentacji gier na konferencji. Firma ma inny plan

Square Enix szykuje kilka dużych produkcji zmierzających na rynek w następnych miesiącach, ale nie możemy liczyć, że produkcje zostaną ujawnione na dużej konferencji. Japończycy nie zamierzają zorganizować własnego wydarzenia z dość zaskakującego powodu.

Microsoft zapowiedział Xbox 20/20, Electronic Arts szykuje EA Play Live, Ubisoft zaprosił na swoje show, ale tą drogą nie podąży Square Enix. Korporacja przygotowuje się do kilku dużych premier, ale nie zamierza zorganizować cyfrowej konferencji, na której zobaczylibyśmy wszystkie tytuły japońskiego producenta i wydawcy.

Square Enix szykuje się do premiery Marvel's Avengers (4 września), Outriders (2020), Bravely Default 2 (2020), dodatkowo deweloperzy pracują nad next-genowym tytułem dla PlayStation 5 (nowe IP od Luminous Productions), a nawet Naoki Yoshida rozpoczął już opracowanie wciąż tajnego projektu dla next-genów, ale Japończycy nie pokażą gier na jednym wydarzeniu.

Takashi Mochizuki otrzymał wiadomość, według której Square Enix nie może zorganizować cyfrowej konferencji, ponieważ stworzenie materiałów okazało się zbyt trudne z powodu pandemii. Zamiast tego gry będą prezentowane indywidualnie.

Możemy podejrzewać, że Square Enix skorzysta z Summer Game Fest, ale na szczegóły musimy zaczekać.

Źródło: https://gamingbolt.com/square-enix-reportedly-dropping-plans-for-digital-event-as-e3-replacement

Tagi: Bravely Default 2 Marvel's Avengers Outriders squre enix