Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2020 16:03
Mafia Trilogy
5447V

Mafia Trilogy oficjalnie! 2K Games zaprasza na prezentację

Wielki powrót serii Mafia to już nie tylko kolejne przecieki. 2K Games właśnie zapowiedziało Mafia Trilogy. Gracze mogą liczyć na trzy części gry z wieloma ulepszeniami. Na dobry początek otrzymaliśmy zajawkę.

Po licznych przeciekach oraz zajawkach, 2K Games właśnie potwierdziło Mafia Trilogy! Gracze mogą liczyć na trzy części serii w odświeżonej oprawie oraz pewnie z licznymi ulepszeniami, jednak na dobry początek otrzymaliśmy wyłącznie zajawkę.

19 maja (we wtorek) odbędzie się pełen pokaz gry, ale już teraz możemy potwierdzić, że zestaw zmierza na PlayStation 4, Xboksa One, Stadię oraz komputery osobiste (Steam i Epic Games Store). Jest to naprawdę interesująca sytuacja, która pokazuje, że 2K Games wierzy w siłę marki i zamierza ją odpowiednio rozwijać.

Pierwsza Mafia trafiła na rynek w 2002 roku i była dostępna na PC, a później trafiła na PlayStation 2 i pierwszego Xboksa. Dopiero w 2010 roku zagraliśmy w Mafię 2 (PlayStation 3, Xbox 360, PC), a w 2016 roku odbyła się premiera Mafii 3 (PlayStation 4, Xbox One, PC). Można mieć nadzieję, że w tym wypadku otrzymamy pełnoprawne odświeżenie... Ale niestety: na szczegóły musimy zaczekać.

Źródło: 2K Games

Tagi: mafia Mafia Trilogy ps4 xbox one