Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2020 16:32
Mafia 4
1823V

Mafia 4 lub odświeżona Mafia 2 coraz bliżej. Twórcy opublikowali drugą zajawkę

Jeszcze w tym tygodniu poznamy nowy projekt związany z marką Mafia. Twórcy opublikowali właśnie nową zajawkę, która przygotowuje graczy na prezentację. Ponownie nie możemy mówić o wielu szczegółach.

Z samego rana informowaliśmy naszą społeczność o pierwszej zajawce nowej Mafii. Twórcy wrzucili hasło „rodzina”, by teraz dodać do niej „władzę”. Słowo „power” można tłumaczyć na wiele sposobów (moc, siła, potęga), ale biorąc pod uwagę, kto publikuje te słowa, możemy przyjąć, że w grze nie zabraknie tematów władzy.

Jeśli twórcy wrzucili właśnie drugą zajawkę, to możemy przyjąć, że prezentacja gry odbędzie się w następnych dniach. Jak wiadomo Geoff Keighley w ubiegłym tygodniu zapowiedział „niespodziankę”, która zostanie ujawniona jutro. Może to właśnie na ten tytuł przygotowuje nas organizator Summer Game Fest?

Nie będziemy w tym wypadku mówić o wielkim zaskoczeniu, ale jestem pewien, że wielu graczy chętnie zapozna się z Mafią 4 lub odświeżoną Mafią 2. Akurat to IP ma wielu fanów, którzy ponownie z przyjemnością wcielą się w gangsterów.

Źródło: Twitter: mafiagame

Tagi: Geoff Keighley mafia Mafia 2 Mafia 2 Definitive Edition mafia 4