Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2020 15:34
RoboCop Mortal Kombat 11
6321V

Mortal Kombat 11: Aftermath na krwawym zwiastunie. Nowi wojownicy wkraczają do gry

NetherRealm Studios podgrzewa atmosferę przed wielką premierą Mortal Kombat 11: Aftermath. Deweloperzy opublikowali zwiastun prezentujący rozgrywkę z wielkiego rozszerzenia do bijatyki. Gracze mogą szykować się na świetną zabawę, podczas której wcielą się w między innymi RoboCopa.

O wielkim rozszerzeniu do Mortal Kombat 11 pisaliśmy na portalu w ubiegłym tygodniu. Roger miał okazję sprawdzić Aftermath i podzielił się swoimi wrażeniami. Następnie Ed Boon zapowiedział prezentację i właśnie otrzymaliśmy efektowny zwiastun.

Twórcy nie skupiają się teraz na fabule lub strojach, a pozwalają spojrzeć na najważniejsze mięsko związane z nową produkcją, czyli na trzech nowych bohaterów. Deweloperzy pokazują ruchy między innymi RoboCopa, a nawet pozwalają spojrzeć na Fatality. Trzeba przyznać, że zespół odpowiedzialny za finishery ponownie nie zawiódł.

Pierwsze opinie dotyczące Mortal Kombat 11: Aftermath zostaną zapewne opublikowane w przyszłym tygodniu, więc fani uniwersum mogą szykować się na konkretne wrażenia. Trzeba przyznać, że NetherRealm Studios potrafi w ciekawy sposób wykorzystać siłę swojego IP.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios warner bros.