Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.05.2020 11:25
Mortal Kombat 11: Aftermath gameplay
1225V

Mortal Kombat 11: Aftermath. Nowe materiały z imponującego dodatku już na początku tygodnia

Wygląda na to, że na kolejny wysyp materiałów z nadchodzącego, obszernego rozszerzenia do Mortal Kombat 11 nie będziemy musieli długo czekać. 

Mortal Kombat 11 to niezwykle udana produkcja, która bardzo przypadła do gustu wszystkim fanom gatunku dwuwymiarowych bijatyk. Nie dziwi więc szum, jaki wywołała zapowiedź imponującego (nie tylko pod względem zawartości) dodatku do najnowszej odsłony. 

Na początku bieżącego tygodnia otrzymaliśmy pierwsze informacje na temat planów NetherRealm Studios, w kontekście pokazu, a dzień później mogliśmy wziąć w nim udział. Wszystkie informacje zebrał i podsumował dla Was Roger, więc warto tu zajrzeć, jeśli jeszcze nie czytaliście.

I choć twórcy zasypali nas masą materiałów i ciekawymi zwiastunami, to fanom wciąż jest mało. Wszystko wygląda dobrze, ale wielbiciele bijatyk chcieli oglądać to, jak wszystko prezentuje się w praktyce. Pod naporem pytań twórcy zdradzili, za pośrednictwem konta na Twitterze, że już na początku przyszłego tygodnia otrzymamy pierwsze pokazy z samej rozgrywki

Jest więc na co czekać i jak tylko coś się ukaże, na pewno Was o tym poinformujemy! 

Źródło: Twitter

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.