Iza Łęcka Iza Łęcka 06.05.2020 11:37
FIFA 21 logo
4067V

FIFA 21 i Battlefield 6 powstają bez problemów. EA szykuje wiele nowości

Electronic Arts podczas spotkania z inwestorami potwierdziło oficjalnie przygotowanie dwóch produkcji. FIFA 21 zadebiutuje jeszcze w tym roku, natomiast Battlefield 6 swą premierę będzie miał w 2021 roku. Tytuły powstają bez zakłóceń.

W katalogu Electronic Arts na kolejne miesiące wspomniano o kilku grach EA Sports, choć jedną z najpopularniejszych produkcji będzie najnowsza odsłona przygotowana specjalnie dla entuzjastów piłki nożnej. W trakcie spotkania z inwestorami korporacja potwierdziła, że FIFA 21 zmierza na rynek bez problemów.

Tytuł będzie dostępny na dwóch generacjach (PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One, Nintendo Switch, PC), a obecnie mówimy o przygotowaniach do dużej prezentacji. Pełny pokaz FIFA 21 odbędzie się prawdopodobnie na EA Play Live 2020. Wydawca wkrótce przedstawi dokładne informacje o nowościach, choć w tym wypadku deweloperzy są zmuszeni zmierzyć się z globalnym problemem – wstrzymania rozgrywek w niemal wszystkich ligach.

Andrew Wilson potwierdził również bardzo dobre wiadomości dla fanów Battlefielda. Battlefield 6 jako nowy rozdział w uniwersum DICE jest rozwijany bez przeszkód, a postęp w pracach nad grą został pozytywnie oceniony przez dyrektora generalnego EA:

„Po pierwsze, pragnę powiedzieć, że prace nad Battlefield przebiegają bardzo, bardzo dobrze. Jesteśmy podekscytowani pracą zespołu."

Jednocześnie dyrektor generalny EA zapewnia, że praca zdalna nie zakłóca prac zespołu, a stanowi źródło inspiracji. Deweloperzy ciągle dążą do zapewnienia rozgrywki na jak najwyższym poziomie, dzięki czemu nadchodzący rok zapowiada się niesamowicie.

FIFA 21 zadebiutuje jeszcze w tym roku, a Battlefield 6 zostanie udostępniony w 2021 roku.

Źródło: https://www.psu.com/news/battlefield-6-development-progressing-very-very-well-says-ea/

Tagi: battlefield 6 dice Electronic Arts FIFA 21