Iza Łęcka Iza Łęcka 12.05.2020 10:56
Trzynaście powodów
677V

Trzynaście powodów z wielkim zakończeniem. Netflix podał datę premiery ostatniego sezonu

„Trzynaście powodów” od premiery wywołuje skrajne emocje. Serial platformy Netflix zgromadził wielu sympatyków, stając się jedną z wizytówek giganta. Przyszedł jednak czas na zakończenie historii uczniów z liceum Liberty. Najnowszy materiał potwierdza datę premiery ostatniego sezonu.

„Trzynaście powodów” zaskoczyło pierwszym sezonem, a Netflix idąc za ciosem i rosnącą popularnością nie zdecydował się na szybkie zakończenie historii, a zaserwował widzom o wiele więcej odcinków. Ostatni sezon zostanie opublikowany 5 czerwca - platforma jednocześnie ujawniła, że będą to ostatnie epizody serialu.

Streamingowy gigant potwierdził datę premiery na zakulisowym materiale, podczas którego mamy okazję prześledzić reakcje aktorów, którzy zdążyli już nagrać ostatnie epizody i pożegnali się ze swoimi bohaterami.

W Sieci nie brakuje głosów, według których „Trzynaście powodów” powinno zostać zakończone już po drugim sezonie, jednak netflixowi scenarzyści przedstawili nieco więcej historii dotyczącej ekipy licealistów Liberty. Czy ostatnia odsłona  osiągnie sukces i zakończy wydarzenia w oczekiwany sposób? O tym przekonamy się już wkrótce.

Zanim jednak Netflix zapewni ostatni sezon „Trzynaście powodów”, możecie sprawdzić „The Eddy” oraz drugi sezon „Już nie żyjesz”. Recenzje obu seriali przeczytacie na naszym portalu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 13 powodów netflix Trzynaście powodów