Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2020 18:53
Observer System Redux na PS5 i Xbox Series X
2298V

Observer System Redux z pokazem grafiki z PS5 i Xbox Series X. Polacy przygotowali efektowny zwiastun

Twórcy Observer System Redux przygotowali pierwszy zwiastun nowej wersji gry, która zmierza na PS5 i Xbox Series X. Materiał skupia się na zaprezentowaniu odświeżonego wydania i przedstawia między innymi „next-genową” grafikę.

Observer zadebiutował w 2017 roku na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, a w 2019 roku Bloober Team zaoferowało wersję na Nintendo Switcha. Twórcy chcą wycisnąć z marki wszystkie soki, więc nadciąga edycja stworzona z myślą o nowej generacji.

Observer System Redux na PS5 i Xbox Series X

Na początku miesiąca ujawniano Observer System Redux, ale dopiero dzisiaj otrzymaliśmy szczegóły nadciągającej wersji. Tytuł nie będzie prostym podbiciem rozdzielczości – twórcy zapewnią „udoskonalony gameplay”, „next-genową grafikę”, a nawet nową zawartość w historii. Gracze mogą liczyć na rozdzielczość 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Observer System Redux będzie dostępny pod koniec 2020 roku, więc możemy podejrzewać, że Polacy będą chcieli zaproponować horror na samą premierę PS5 i Xboksa Series X.

Studio podkreśla, że Observer System Redux będzie „ostateczną wersją” gry, więc możemy liczyć na wykorzystanie pełnego potencjału IP. Bloober Team potwierdziło także nawiązanie wielomilionowej umowy, na mocy której zespół opracuje nowy tytuł – produkcja sprawi, że deweloperzy wkroczą do „pierwszej ligi”.

Tagi: Aspyr Bloober Team Observer