Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2020 14:38
The Last of Us 2  Ellie
2460V

The Last of Us 2 w Edycji Specjalnej powróciło do sklepów. Dobra szansa na specjalne wydanie

Naughty Dog już kilka miesięcy temu zaprezentowało wszystkie zestawy specjalne The Last of Us 2, ale jak to zawsze bywa w przypadku ważnych premier, gracze chętnie wykupują produkcje, więc edycje nie są dostępne. Teraz jednak możecie ponownie sięgnąć po wypasione pudełko z oczekiwanej gry zmierzającej na PS4.

Prace nad The Last of Us 2 zostały zakończone, więc gracze mogą mieć pewność, że przyszłym miesiącu zainteresowani zapoznają się z najnowszą przygodą Naughty Dog. Jeśli wciąż nie zamówiliście gry, a zamierzacie sięgnąć po specjalne wydanie – zestaw wrócił do sklepów.

Najlepiej nie odkładajcie tej przyjemności na później. Podobne pakiety szybko znikają ze sklepów, ponieważ fani danych tytułów chętnie dorzucają kilka złotych, by sięgnąć po dodatki. W tym przypadku otrzymacie steelbook, mini-artbook oraz cyfrową zawartość (dynamiczny motyw i 6 awatarów).

Możemy mieć jeszcze nadzieję, że do sprzedaży wróci także kilka sztuk edycji kolekcjonerskiej, ale przynajmniej aktualnie dostępne są wyłącznie standardowe pudełka.

The Last of Us 2 Edycja Specjalna

Na zakończenie zapoznajcie się także z innymi grami stworzonymi przez Naughty Dog – o niektórych mogliście nie mieć pojęcia.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/pre-order-the-last-of-us-part-ii-edycja-specjalna-ponownie-dostepny-za-349-zl-w-polskich-sklepach/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II