Iza Łęcka Iza Łęcka 11.05.2020 13:35
Doom Eternal Slayer
882V

Doom Eternal otrzyma mnóstwo funkcji, poprawek i ulepszeń. iD Software zapowiada aktualizację

id Software prężnie pracuje nad pierwszą dużą aktualizacją do DOOM Eternal. W opracowaniu są nowe funkcje oraz rozwiązania, mające na celu pozbycie się wszelkich problemów napotkanych przez graczy. Paczka zawartości pozwoli jeszcze dłużej cieszyć się jedną z najlepszych strzelanek ostatnich lat.

W ubiegłym tygodniu twórcy Doom Eternal opublikowali materiały zapowiadające fabularne rozszerzenie do gry, jednak w opracowaniu id Software są jeszcze aktualizacje. Najnowsza gra zespołu spotkała się z niesamowitą przychylnością recenzentów, nie ma się więc co dziwić, że ciągle trwają prace nad ulepszeniami. Pierwszy zestaw nowości i poprawek zostanie opublikowany jeszcze w maju, co doczekało się stosownej zapowiedzi ze strony deweloperów.

Mówiąc o aktualizacji trzeba podkreślić, że będzie ona przygotowana dla wszystkich platform: zajmie się optymalizacją, zawartością wydarzeń, poprawi błędy, jak również wprowadzi nowe funkcje. Niezwykle obiecująco zapowiadają się „wzmocnione demony” – po śmierci z ręki demona, wzmocniona bestia może zostać przeniesiona do rozgrywki innego gracza, który będzie mógł pomścić Slayera.

Doom Eternal – majowe nowości

  • Wzmocnione demony - Podkręć swoją kampanię wzmocnionymi demonami! Kiedy w kampanii dla jednej osoby gracz zginie, demon, który go pokonał, zostaje wzmocniony i przeniesiony do rozgrywki innego gracza, aby walczyć ponownie! Czy dasz się pokonać temu budzącemu grozę pretendentowi czy pomścisz swego towarzysza-Slayera? Jeśli zlikwidujesz wzmocnionego demona, otrzymasz nie tylko mnóstwo zdrowia i amunicji, ale też dodatkowe PD do postępów w wydarzeniach w grze!
  • Ulepszenia BATTLEMODE - Dodajemy szereg funkcji, które mają ulepszyć ogólne wrażenia z BATTLEMODE. Niektóre z tych elementów to funkcje przeciwdziałające oszustwom od Denuvo, zmiany w samouczku, wskaźniki kiepskiego połączenia, awansowanie na szczeblach dla graczy maksymalnego poziomu oraz ekran raportu śmierci, dzięki któremu gracze otrzymają więcej informacji o walce, jeszcze w jej trakcie.
  • Ulepszenia istniejących funkcji w trybie dla jednego gracza - Nie tylko w BATTLEMODE wprowadzamy ulepszenia! Przyjrzeliśmy się waszym uwagom na temat kampanii dla jednego gracza i 1. aktualizacja usuwa kilka problemów z wyważeniem oraz denerwujących błędów, na które gracze zwrócili nam uwagę. Niektóre z tych zmian to rozszerzone samouczki demonów, pionowe odskoki w wodzie i regulacje obrażeń od toksyczności w trakcie pływania.
  • Dodaj znajomego przez Bethesda.net - BATTLEMODE jest najlepszy z kumplami, a więc dodajemy nowe funkcje rozbudowy listy znajomych przez Bethesda.net. Używając identyfikatorów konta, możecie zgromadzić nowych przyjaciół w okamgnieniu i ruszyć z nimi na arenę!

Autorzy nieustannie pracują nad trybem inwazji oraz pierwszym pakietem DLC w DOOM Eternal. Możemy ciągle mówić o trwających pracach nad udoskonaleniem doświadczenia w Battle Mode, co ma na celu nie tylko rozbudowę trybu o kolejne elementy, ale i zapewnienie satysfakcji płynącej z rozgrywki na każdej platformie.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/05/09/doom-eternal-update-1-details/

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software