Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2020 16:46
DOOM Eternal bohater z dwoma demonami
878V

Doom Eternal przygotowuje graczy na fabularne DLC. Twórcy pokazali pierwsze miejscówki

id Software jeszcze przed premierą Doom Eternal potwierdziło przygotowanie fabularnych dodatków. Deweloperzy najwidoczniej szykują się do odsłonięcia pierwszego rozszerzenia, bo właśnie otrzymaliśmy materiały zapowiadające miejsca, do których trafi główny bohater.

Bethesda pochwaliło się wysokimi ocenami Doom Eternal, ale deweloperzy chcą mieć pewność, że gracze będą gotowi na kolejne atrakcje. Twórcy opublikowali właśnie dwie grafiki zapowiadające wydarzenia z pierwszego, fabularnego rozszerzanie.

Gracze trafią do przynajmniej dwóch lokacji, w których na pewno nie zabraknie nowych wyzwań. Autorzy dotychczas nie potwierdzili, na jakie dokładnie wydarzenia możemy się szykować, ale możemy mieć nadzieję, że wraz z fabułą do gry trafią także nowe bronie.

id Software zapowiedziało przed premierą, że zamierza wspierać Doom Eternal wspierać licznymi aktualizacjami i właśnie z tego powodu zadbano nawet o porządny HUB. Fani mogą teraz z łatwością podróżować po kolejnych krainach i walczyć z następnymi demonami.

Czekacie na to DLC?

DOOM Eternal DLC 1-1

DOOM Eternal DLC 1-2

Źródło: Twitter: DOOM

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software