Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.05.2020 08:30
Call of Duty 2020 rozwijane
3646V

Call of Duty 2020 "wygląda dobrze". Premiera tegorocznej odsłony pozostaje niezagrożona

Jak przekazał szef Activision, pandemia koronawirusa ma wpływ na finanse w firmie, ale na ten moment w żaden sposób nie oddziałuje na premierę nadchodzącej odsłony Call of Duty. 

Call of Duty to jedna z najpopularniejszych marek gier w obecnych czasach. Kolejne odsłony serii rokrocznie królują na listach sprzedaży. Nawet ich ostatni, darmowy projekt, Call of Duty: Warzone okazał się ogromnym hitem i jedną z najgłośniejszych gier początku roku. Twórcy cały czas ją rozwijają, a ostatnio nawet fani zaczęli tworzyć petycje z pomysłami!

Kilka dni temu pojawiły się także informacje, w których przekazano, że jeszcze w tym roku zadebiutuje między innymi nowa odsłona Call of Duty. Cóż, choć wydaje się to pewne, w dobie koronawirusa niczego nie można być pewnym. W całym tym pesymizmie pewną nutką optymizmu może być wypowiedź CEO Activision, Bobby'ego Koticka:

Spoglądając w przyszłość, kolejna duża premiera z serii Call of Duty już na ten moment wygląda świetnie i będzie gotowa do wydania jeszcze w tym roku.

I choć w obecnej sytuacji ciężko brać cokolwiek za stuprocentowe, są to bez wątpienia słowa, które znaczą dużo więcej, niż jakiekolwiek ślepe przewidywania. Pozostaje mieć nadzieję, że sytuacja będzie się tylko poprawiać, a my jeszcze w tym roku dostaniemy możliwość zagrania w najnowszą odsłonę

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/05/09/call-of-duty-2020-on-track/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward