Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.04.2020 13:15
Vampire: The Masquerade - Shadows of New York zwiastun
392V

Vampire: The Masquerade - Shadows of New York zaprezentowane na klimatycznym zwiastunie

Draw Distance przyszykowało samodzielne rozszerzenie do świata Vampire: The Masquerade, które zatytułowano "Shadows of New York". Zwiastun zapowiada historię z dreszczykiem. 

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York to gra, która w momencie debiutu, spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Miało to miejsce na początku grudnia ubiegłego roku i od tamtego czasu o projekcie było coraz ciszej. Wygląda jednak na to, że okazał się on niemałym sukcesem dla twórców z Draw Distance. 

Najlepiej świadczy o tym, że zapowiedziane zostało osobne rozszerzenie, Vampire: The Masquerade - Shadows of New York. Jak przekazali twórcy, historia przedstawiona na jego łamach będzie dużo bardziej osobista i unikalna. Gracze wcielą się w inspektora z klanu Lasombra, który będzie musiał rozwiązać tajemnicze morderstwo jednego z najpotężniejszych wampirów żyjących w Nowym Jorku. 

Dwa dni temu w Internecie pojawił się klimatyczny zwiastun, który zdradza, że prace nad produkcją cały czas trwają. Wideo pokazuje, że czeka nas historia, która niejednokrotnie wywoła dreszcze emocji, a klimat mroku i zaszczucia będzie wszechobecny. Najwięksi fani na pewno już się szykują!

Gra ma zadebiutować na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC jeszcze w tym roku

Przeczytaj także:

Źródło: YouTube

Tagi: Draw Distance Vampire: The Masquerade - Shadows of New York