Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2020 20:08
Babcia gra Rekord Guinnessa
2220V

Babcia gra na PS4. Gamer Grandma została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa

Gamer Grandma została dostrzeżona i wyróżniona. Babcia chętnie strzela w Call of Duty oraz rozbija fury w GTA 5 i za swoje wyczyny została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. Najnowszy materiał przedstawia jej historię.

Hamako Mori urodziła się 18 lutego 1930 roku i 90 latka chętnie poznaje najnowsze produkcje na PlayStation 4. Gamer Grandma mieszka w Japonii, skąd streamuje swoją rozgrywkę i od ponad 38 lat zapoznaje się z najróżniejszymi produkcjami. Jak się okazuje, babcia chętnie korzysta z informacji zwrotnych od swoich widzów.

Gamer Grandma została doceniona przez organizatorów Księgi Rekordów Guinnessa, którzy nie tylko sprawdzili jej dokonania, ale również zdecydowali się przygotować specjalny materiał prezentujący jej zamiłowanie do gier.

Nie jestem pewien, czy także i nam starczy sił na to, by w wieku 90 lat ogrywać kolejny tytuły na najnowszym PlayStation, Xboksie czy też świeżutkim sprzęcie od Nintendo, ale właśnie tego Wam życzę. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku Hideo Kojima i PlayStation świętowali wpisy do Księgi Rekordów Guinnessa.

Gamer Grandma ma konto na Youtube. Sprawdźcie jej rozgrywkę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: babcia gamer grandma księga rekordów guinnessa