Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2020 21:15
ps5
3417V

PS5 zostanie ujawnione pod koniec miesiąca? Edge zapowiada „powstanie nowej generacji”

Dziennikarze Edge opublikowali właśnie tajemniczą wiadomość, którą w zasadzie możemy połączyć tylko z jednym. Redakcja szykuje się do pokazu PS5?

Microsoft od ubiegłego roku gra w otwarte karty z graczami, a dzisiaj otrzymaliśmy prezentację wielu gier zmierzających na Xboksa Series X. Firma szykuje kolejne wydarzenia, które pozwolą nam poznać między innymi funkcje nowej generacji oraz zapoznać się z tytułami first-party.

Co na to Sony? Wciąż czekamy na ruch japońskiego producenta, ale Edge właśnie zapowiedziało „powstanie nowej generacji”, które odbędzie się 21 maja. Dziennikarze nie zdradzają, co wyląduje na okładce najnowszego numeru, ale patrząc na aktualną sytuację na rynku: brakuje nam w zasadzie jednego.Microsoft odkrył karty, więc trudno sobie wyobrazić, by Edge pisząc o „The next generation rises” wspominało o nowym Xboksie. Na imprezie brakuje nam już tylko jednego gracza, który w następnych tygodniach powinien odsłonić swoje karty.

Są to nadal tylko i wyłącznie przypuszczenia, ale także Geoff Keighley potwierdził, że Summer Game Fest zostanie jeszcze rozbudowany o kolejne majowe imprezy. To co... PS5 wchodzi do gry?

Źródło: Twitter: edgeonline

Tagi: playstation 5 ps5 sony