Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2020 16:30
Inside Xbox
2691V

Inside Xbox zaprezentuje gry z Xbox Series X. Oglądajcie z nami wielki pokaz Microsoftu

Microsoft dzisiaj rozpoczyna Xbox 20/20, dzięki któremu gracze otrzymają niezbędne informacje dotyczące nowej generacji. Seria imprez przybliży nas do Xboksa Series X i na dobry początek zapoznamy się z pierwszymi grami dla nowej generacji. Jesteście na to gotowi? Oglądajcie z nami Inside Xbox.

Microsoft od grudnia 2019 roku systematycznie informuje o nowej generacji, ale teraz możemy mówić o rozpoczęciu prawdziwej kampanii promocyjnej, która przybliży graczom amerykańskiego next-gena.

Inside Xbox zaprezentuje gry z Xbox Series X

Xbox 20/20 to seria wydarzeń, których zadaniem jest pokazanie graczom najważniejszych elementów nowej generacji, tak by każdy klient był gotowy i mógł w spokoju wyczekiwać na Xboksa Series X. Phil Spencer kilka tygodni temu potwierdził, że od ubiegłego roku jego zespół wyznaje zasadę przejrzystości i cały Team Xbox chce pokazać swojej społeczności nową generację i przygotować klientów na nadciągające przyjemności.

Już wcześniej otrzymaliśmy wiele konkretów dotyczących Xboksa Series X, jednak najbliższe tygodnie będą kluczowe. W każdym miesiącu przynajmniej raz zostaniemy zapoznani z nowymi konkretami o nowym Xboksie, poznamy funkcje, otrzymamy konkrety dotyczące debiutu, ale także usłyszymy o grach.

Pierwsze spotkanie Xbox 20/20 to dzisiejszy Inside Xbox, który w całości jest poświęcony grom third-party. Oznacza to, że nie możemy dzisiaj liczyć na pokaz nowego Halo (takie wydarzenie zostało już zapowiedziane), ale Microsoft skupi się na pokazie tytułów od zewnętrznych partnerów.

Oglądajcie z nami Inside Xbox

Co najważniejsze, musicie pamiętać o jednym: to początek. Dzisiaj nie poznacie wszystkich gier przygotowanych dla Xboksa Series X, ale zobaczycie materiały z pierwszych tytułów szykowanych dla nowej generacji.

Dlatego, Drodzy czytelnicy, przygotujcie przekąski, siadajcie wygodnie i oddajcie się niespełna godzinie pokazów next-genowych gier. I wpadajcie cały czas na PPE, bo znajdziecie u nas wiele konkretów związanych z pokazywanymi tytułami. Zaczynamy o 17:00.

Tagi: inside xbox live-stream Microsoft oglądajcie z nami Xbox xbox 20/20 xbox series x