Iza Łęcka Iza Łęcka 07.05.2020 09:08
Human Farm
771V

Human Farm z rozbudowanymi planami. Twórcy pozwolą zabijać na wiele sposobów

Zapowiedź Human Farm wywołała spore poruszenie wśród wielu graczy, jednak twórcy podążają zgodnie z wyznaczonym planem, który zamierzają zrealizować. Otrzymaliśmy nowe informacje o grze, w której śmiałkowie podejmą się hodowli ludzi mogącej zakończyć się w krwawy sposób.

Human Farm zaskakuje tematyką: deweloperzy z Jtown Games oferują możliwość stworzenia niecodziennej hodowli, w której zadbamy o utrzymanie przy życiu ludzi. Biznes prowadzony będzie przez głównego bohatera, którym w tym przypadku jest świnia. W trakcie rozgrywki będziemy karmić ludzi, wyznaczać pory snu czy aktywności, by w kolejnym kroku móc zacząć przerabiać hodowlę na mięso.

Już pierwsza zapowiedź Human Farm wywołała poruszenie. Autorzy zaprzeczali, jakoby ich gra była żartem (prezentacja odbyła się 1 kwietnia), potwierdzając jednocześnie szeroko zakrojone plany na rozwój produkcji. Pragnąc zadbać o jak najlepszą jakość, w kolejnych miesiącach pozycja będzie różnorodnie rozwijana.

Twórcy z Jtown Games dodają nowe formy zabijania ludzi, kolejne animacje, krwawe efekty, przygotują różne zakończenia, ulepszą oprawę, dodają nowe przerywniki filmowe, jak również zadbają o „więcej opcji jedzenia”.

Po wypełnieniu rozbudowanych celów, miejsce będzie miała pełna premiera na konsolach oraz komputerach osobistych. W bezwzględne świnie wcielimy się w 2021 roku.

Human Farm plany

Źródło: Informacja prasowa: Gamingfactory

Tagi: Human Farm jtown games plany