Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2020 21:24
Halo 2 Anniversary
351V

Halo 2: Anniversary wkrótce trafi na PC. Zwiastun przygotowuje na premierę

343 Industries potwierdziło pozytywną wiadomość dla graczy na PC. Twórcy zakończyli przygotowanie Halo 2: Anniversary w wersji na komputery osobiste i już w przyszłym tygodniu tytuł trafi do Halo: The Master Chief Collection.

Microsoft dba o graczy na PC i systematycznie rozbudowuje Xbox Game Pass dla komputerów osobistych. Dzisiaj otrzymaliśmy przyjemny zwiastun pokazujący, jakie gry są dostępne w bibliotece, a już wkrótce zainteresowani zapoznają się z kolejnym shooterem.

Od 12 maja w Halo: The Master Chief Collection wyląduje Halo 2: Anniversary. W kwietniu odbyły się testy nowej wersji, które najwidoczniej już zostały zakończone i deweloperzy po drodze nie natrafili na problemy. Gracze mogą odliczać dni do premiery i przygotowywać się na świetną przygodę.

Główny wątek z Halo 2: Anniversary ukończycie w około 8 godzin i będzie to spora przyjemność dla graczy wyczekujących na wielką premierę Halo Infinite. Microsoft potwierdził plany na 2020 rok i wśród szczegółów pojawiły się także informacje o tytułach przygotowywanych dla PC. Korporacja z Redmond zadba o kilka mocnych produkcji.

Źródło: Twitter: Halo

Tagi: 343 Industries Halo 2: Anniversary Microsoft Game Studios