Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2020 17:04
Gears Tactics Xbox Game Pass
3775V

Xbox Game Pass na PC przeładowany hitami. Świetny zwiastun potwierdza ofertę

Microsoft opublikował przyjemny zwiastun potwierdzający bardzo mocną ofertę Xbox Game Pass na PC. Usługa na komputerach osobistych wciąż znajduje się w fazie testów, ale gracze już teraz mogą zapoznawać się z dużym zestawem świetnych gier.

Xbox Game Pass zostanie w tym tygodniu ponownie rozbudowany. Microsoft potwierdził, że przygotowuje nową ofertę i na liście pojawi się między innymi Red Dead Redemption 2. Nie znamy dalszych planów dotyczących proponowanych gier, ale możemy szykować się na kilka ciekawych tytułów.

Microsoft nie czeka do czwartku i już teraz potwierdza mocną bibliotekę z Xbox Game Pass na PC. Gracze mają dostęp do między innymi świetnych tytułów od zespołów Xbox Game Studios, ale korporacja nie zapomina także o grach należących do zewnętrznych deweloperów.

Klienci już teraz mogą zagrać w między innymi Gears Tactics (tutaj moja recenzja!), Ori and the Will of the Wisps, Yakuza 0, Halo: The Master Chief Collection, Final Fantasy XV, Gears 5, The Outer Worlds czy też Halo: The Master Chief Collection.

Jak widać Microsoft nie zwalnia tempa i po zaprezentowaniu swoich planów na następne miesiące, firma ponownie zachęca do Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Game Pass