Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.04.2020 09:30
Halo 2 testy
487V

Halo 2: Anniversary. Ruszyły publiczne testy dla graczy na PC

Gracze z PC nie muszą już dłużej czekać. Publiczne testy drugiej odsłony serii właśnie się rozpoczęły i wszyscy mogą wziąć w nich udział. 

Seria Halo jest bez wątpienia jedną z głośniejszych w branży gier i stanowi swoistą wizytówkę wszystkich sprzętów dla graczy od Microsoftu. Przygody Master Chiefa doczekał się całej masy oddanych fanów i do dziś robią ogromny szał wśród wszystkich ciekawych tego typu rozgrywki. 

Nie tak dawno mieliśmy okazję przeżywać premierę Halo: Combat Evolved Anniversary Edition na PC, a już teraz ruszyły testy kolejnej. Mowa o drugiej odsłonie serii, na którą czekała cała masa wyznawców. Informacją podzielił się jeden z pracowników ekipy z 343, który przekazał, że testy są gotowe do startu

Jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do przedpremierowej rozgrywki, to zarejestrujcie się w programie Halo Insiders, co uczynicie w tym miejscu. Warto się zapisać, aby dostać szansę uczestnictwa w testach także przed mocno wyczekiwanym Halo InfiniteNic nas to nie kosztuje, a możemy znaleźć się w gronie szczęśliwców!

Źródło: https://www.dualshockers.com/halo-2-pc-public-testing/

Tagi: 343 Industries Bungie Software Halo 2 Halo 2: Anniversary Microsoft Game Studios