Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2020 19:12
Apex Legends Loba
716V

Apex Legends z Lobą. 5 sezon na premierowym zwiastunie

Respawn Entertainment opublikowało właśnie zwiastun 5. sezonu rozgrywek w Apex Legends. Gracze mogą liczyć na między innymi nową bohaterkę, która trafi na arenę Battle Royale, by dokonać wielkiej zemsty. Zobaczcie zwiastun i przygotujcie się na atrakcje.

Respawn Entertainment tym razem nie trzymało graczy w niepewności. Deweloperzy już w ubiegłym tygodniu potwierdzili, że na serwerach gry pojawi się Loba, która zamierza dokonać wielkiej zemsty. Studio w ciekawy sposób buduje wydarzenia z tytułu Battle Royale i potrafi wprowadzić na serwery nowych bohaterów.

Deweloperzy ponownie nie zawiedli ujawniając świetną animację, która pokazuje możliwości Loby – doświadczona złodziejka korzysta ze specjalnych teleportów, chętnie sięga po mocne bronie oraz jest gotowa do walki na arenie. Fani pozycji mogą zacierać rączki, ponieważ nadchodząca aktualizacja na pewno wprowadzi na serwery jeszcze kilka dużych zmian.

5. sezon rozgrywek Apex Legends rozpocznie się 12 maja. W niedalekiej przyszłości Respawn powinno także zapowiedzieć Apex Legends w wersji na nową generację. Ostatnie ogłoszenie o pracę sugeruje rozwijanie stosownego portu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment