Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2020 21:30
Apex Legends Loba
787V

Apex Legends oficjalnie z Lobą. Zwiastun pokazuje historię bohaterki

Respawn Entertainment opublikowało zwiastun zapowiadający nową bohaterkę w Apex Legends. Tak jak mogliśmy się spodziewać, w produkcji pojawi się Loba Andrade, która została przedstawiona jako wyjątkowa złodziejka.

Apex Legends już wkrótce doczeka się kolejnej bohaterki. Respawn Entertainment nie chce tym razem trzymać graczy w niepewności i po zajawce, otrzymaliśmy pełny zwiastun potwierdzający pojawienie się w grze Loby. Postać została już wcześniej zaprezentowana na jednym ze zwiastunów, ale teraz oczywiście zobaczymy jej dorosłą wersję.

Najnowszy zwiastun pokazuje, jak życie Loby zmieniło się po traumatycznych wydarzeniach z dzieciństwa. Bohaterka stała się złodziejką, która bez najmniejszego problemu potrafi wyciągnąć największe kosztowności i skarby z różnych galerii.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na dodatkowe informacje, ale wiele na to wskazuje, że Loba już wskoczy na arenę Battle Royale z Apex Legends i rozpocznie swoją zemstę. Trzeba przyznać, że Respawn Entertainment potrafi zadbać o ciekawe wprowadzenie do gry. Już pokaz Revenanta potrafił zaskoczyć, a teraz wszystko zostało w ładny sposób połączone.

Premiera Loby i tym samym piątego sezonu zmagań odbędzie się 12 maja.

Źródło: YouTube.com

Tagi: apex legends Electronic Arts Respawn Entertainment