Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2020 18:54
Xbox logo
4024V

Xbox Series X z oficjalnym ekranem startowym. Microsoft podkręca hype

Microsoft ujawnił dzisiaj szerokie plany na najbliższe miesiące, a dodatkowo korporacja zaprezentowała dźwięk startowy Xboksa Series X. Gracze zobaczą logo „Xbox” i usłyszą charakterystyczny dźwięk przy każdym włączeniu next-gena.

Microsoft ujawnił dzisiaj plany na najbliższe miesiące oraz zapowiedział Xbox 20/20, ale to nie koniec pozytywnych informacji, które zostały przedstawione przez korporację z Redmond. Firma wrzuciła także krótki materiał wideo i okazuje się, że film szczególnie przypadł do gustu naszej publice.

Zwiastun wrzuciłem do wiadomości o Xbox 20/20, ale dostałem od naszych czytelników kilka wiadomości, w których podkreślaliście, że „Microsoft ujawnił ekran startowy”. Najwidoczniej film nie był odpowiednio widoczny w przypadku ogłoszeń korporacji z Redmond, więc teraz możecie o nim spokojnie porozmawiać.

Jak brzmi Xbox Series X? Odnoszę wrażenie, że dźwięk i logo nie robią jeszcze odpowiedniego wrażenia. Nigdy nie zapomnę momentu, gdy pierwszy raz podłączyłem Xboksa One X i usłyszałem charakterystyczny odgłos. Pewnie podobnie będzie w przypadku nowej generacji, która nadejdzie już pod koniec 2020 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: ekran startowy Microsoft xbox xbox series x