Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2020 21:26
Xbox Game Pass - Halo Batman Gearsy
4715V

Xbox Game Pass otrzyma kolejne gry. Microsoft opublikował zajawkę

Microsoft szykuje się do ujawnienia nowych gier z Xbox Game Pass. Firma opublikowała pierwszą zajawkę, która powinna przygotować fanów na pokaz tytułów zmierzających do usługi. Klienci już rozpoczęli zgadywanie.

Microsoft w ubiegłym tygodniu potwierdził mocne liczby związane z Xbox Game Pass oraz zapowiedział usunięcie z usługi kilku gier. Amerykańska korporacja ma jednak kilka niespodzianek i pierwsze zostaną ujawnione jeszcze w tym tygodniu.

Firma opublikowała właśnie zajawkę nowej oferty i ponownie niezawodna Melissa przygotowuje graczy na atrakcje. Możemy się domyślać, że nie bez powodu Red Dead Redemption 2 trafi do Xbox Game Pass właśnie 7 maja. W tym dniu Microsoft ma swój nowy Inside Xbox, który choć ma skupić się na grach z nowej generacji, to najwidoczniej korporacja znajdzie chwilkę, by przedstawić nowe tytuły.

Jak zawsze gracze rozpoczęli wyszukiwanie informacji w skrzynce Melissy, ale aktualnie trudno tutaj mówić o konkretach. Możecie mieć jednak pewność, że jeszcze w tym tygodniu poznamy nowe pozycje zmierzające do najlepszej usługi tej generacji.

Źródło: Twitter:

Tagi: inside xbox Microsoft Xbox Xbox Game Pass Xbox One