Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2020 21:40
The Walking Dead VR PS4
892V

The Walking Dead: Saints & Sinners trafiło na PS4. Bez zapowiedzi, prezentacji i materiałów

Wydawca The Walking Dead: Saints & Sinners najwidoczniej bardzo wierzy w swój produkt. Firma nie zdecydowała się na wielki pokaz wersji na PlayStation 4, ale propozycja właśnie ląduje na serwerach Sony. Od jutra wszyscy posiadacze PlayStation VR otrzymają szansę zapoznania się z grą.

The Walking Dead: Saints & Sinners nie jest najpiękniejszą i najbardziej dopracowaną produkcją z uniwersum The Walking Dead, ale gra zebrała solidne recenzje (81%) i posiada bardzo pozytywne opinie na Steam (89% z 2300 tekstów).

Już w ubiegłym roku słyszeliśmy o drugim wydaniu The Walking Dead: Saints & Sinners, ale deweloperzy nie informowali o swoim projekcie. Wydawca nie publikował materiałów, nie zachęcał graczy do wyczekiwania na pozycję, a nawet tytuł nie został ujęty na liście nowości PlayStation. Zamiast tego gra wylądowała na australijskim PlayStation Store, a już jutro będzie dostępna w Europie.

The Walking Dead: Saints & Sinners nie będzie najmocniejszą produkcją maja, jednak sympatycy rozgrywki w VR powinni pamiętać o tej premierze. Gra może pozytywnie zaskoczyć i zapewnić kilka przerażających widoków. Wersja na PC nie zachwycała oprawą, ale potrafiła zapewnić świetną atmosferę.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/05/05/survive-a-walker-ravaged-new-orleans-in-the-walking-dead-saints-sinners-out-on-ps-vr-tomorrow/

Tagi: Skybound Games Skydance Interactive The Walking Dead: Saints The Walking Dead: Saints & Sinners