Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.01.2020 11:15
The Walking Dead: Saints & Sinners wygląda źle
715V

The Walking Dead: Saints & Sinners na kolejnym materiale. Gra zdecydowanie nie zachwyca

W Internecie wylądował kolejny, długi materiał prezentujący rozgrywkę z ciekawej adaptacji "Żywych Trupów". Pod kątem grafiki i mechaniki wciąż jest dużo do poprawy, ale trzeba przyznać, że klimat robi wrażenie. 

The Walking Dead: Saints & Sinners to projekt, który początkowo zapowiadał się na kolejną produkcję, w której wcielimy się w kilku uciekających ludzi, zwiedzimy mnóstwo klaustrofobicznych miejscówek i spotkamy jeszcze więcej krwiożerczych zombie, które będą wpędzać nas w coraz to gorsze sytuacje. 

I tak rzeczywiście jest. Gra zadebiutowała zaledwie kilka dni temu, a w Sieci pojawił się dwudziestominutowy film, który prezentuje kilka elementów rozgrywki. Możemy przyjrzeć się eksplorowani terenów, samemu środowisku, interakcjom z NPC oraz, co najważniejsze, siekaniu nieumarłych

Ten ostatni element rzeczywiście może dawać sporo satysfakcji, choć gra sama w sobie nie zachwyca tym, jak się prezentuje. Projekty na VR mają to do siebie, że wybacza im się nieco więcej, jeśli mówimy o kwestiach wizualnych, tu jednak niedociągnięcia rzucają się w oczy bardzo szybko. Rozgrywka wygląda sztucznie, a gracz może czuć się, jakby wcielał się w samego Pinokia. 

The Walking Dead: Saints & Sinners dostępne jest na PC, a także  Oculus Rift, Rift S, HTC Vive oraz Valve Index. W ciągu kilku miesięcy tytuł ma trafić także na PlayStation VR oraz Oculus Quest. 

Więcej o tej marce możesz przeczytać poniżej:

Źródło: YouTube

Tagi: Skybound Games Skydance Interactive The Walking Dead: Saints & Sinners