Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2020 16:14
PSN nowe gry PS4
2752V

Aktualizacja PSN. Sony przedstawia nowe gry na PS4

Sony zaktualizowało PlayStation Store i gracze mogą już sięgać po pierwsze nowości z tego tygodnia na PS4. Na liście pojawia się tym razem kompletne wydanie World War Z oraz John Wick Hex. Poznajcie wszystkie gry przygotowane dla klientów na ten tydzień.

Najnowsza aktualizacja PlayStation Store przynosi kilka ciekawych tytułów. Gracze mogą szykować się na między innymi John Wick Hex. Tytuł w ubiegłym roku zadebiutował na PC i zgarnął noty na poziomie 74%. Jest to taktyczne podejście do uniwersum i propozycja powinna trafić do fanów marki – jak wiadomo w ubiegłym tygodniu przełożono premierę John Wick 4, więc w najbliższym czasie nie możemy liczyć na dodatkowe atrakcje związane z tym IP.

W sklepie Sony wyląduje także Fury Unleashed. Jest to pozycja niezależnego studia z Krakowa, którego przedstawiciele podczas produkcji gry inspirowali się między innymi serią Metal Slug. Na naszej stronie znajdziecie także najnowszy fragment rozgrywki z tytułu.

Jak widać zestawienie nie jest specjalnie bogate i aktualnie możemy jedynie przygotowywać się na większe premiery, które nadejdą w kolejnych tygodniach. Sprawdźcie Kalendarz Gracza – jak zawsze zbieramy dla Was najciekawsze propozycje z całego miesiąca.

Nowe gry z PS4

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/05/04/these-are-your-new-playstation-store-releases-this-week-29/

Tagi: nowe gry playstation 4 ps4 sony