Iza Łęcka Iza Łęcka 05.05.2020 13:31
Tony Hawk
503V

Tony Hawk's 2020 wspomniany przez Jasona Dilla. Activision szykuje się do prezentacji?

Seria Tony Hawk's zawita na rynku jeszcze w tym roku - tak przynajmniej twierdzi Jason Dill, który zdecydowanie mówi, że możemy liczyć na zapowiedź gry Activision. O debiucie pozycji wspomniała już kolejna osoba.

Już pod koniec ubiegłego roku światło dzienne ujrzały przecieki, według których Activison zamierza ponownie sięgnąć po markę Tony Hawk's. Po jakimś czasie Lizzie Armanto zapowiedziała swój występ w grze, a The Death Set potwierdziło przygotowanie muzyki do nowej odsłony. Jak na razie dalej nie możemy mówić o oficjalnej zapowiedzi, jednak o tytule wypowiedział się Jason Dill.

Były skater w podcaście The Nine Club nie tylko potwierdził plany EA dotyczące przygotowania Skate 3 Mobile, ale wspomniał również, że słyszał o planach Activision. Jego zdaniem jeszcze w tym roku zagramy w nową część serii Tony Hawk's.

Konkretów wciąż brakuje, jednakże nadchodzące miesiące i związane z nimi wydarzenia branżowe stanowią dogodny czas na oficjalne ogłoszenia. Activision może pokusić się na takie rozwiązanie i zapowiedzieć nową grę umiejscowioną w serii Tony Hawk's.

Źródło: Twitter: Nibellion

Tagi: Activision tony hawk's tony hawk's 2020