Iza Łęcka Iza Łęcka 05.05.2020 07:00
skate mobile
399V

Skate 3 Mobile może znajdować się w produkcji. Skate 4 nie powstaje

Gracze od lat naciskają i proszą o powrót marki Skate - Electronic Arts może wyciągnąć do nich rękę, jednak niestety na swoich zasadach. O planach EA wspomniał Jason Dill, który daje jasno do zrozumienia, że nie ma mowy o nowej, pełnoprawnej odsłonie Skate.

Gry podejmujące temat skateboardingu nie mają szczęścia na aktualnej generacji. Od lat czekamy na Skate 4, choć według ostatnich plotek powstaje nowa gra sygnowana nazwiskiem Tonego Hawka, a także coraz lepiej prezentuje się Skater XL.

Niestety, nie powinniśmy liczyć na pełnoprawną odsłonę znanej serii czyli Skate 4. Podczas jednego z podcastów The Nine Club, Jason Dill opisał sytuację powiązaną z pozycją. Około 10 miesięcy temu przedstawiciele Electronic Arts skontaktowali się z byłym profesjonalnym skaterem, proponując współpracę w stworzeniu Skate 3 Mobile. Najpewniej w nadziei na czwartą odsłonę, Dill zapytał, czy może liczyć na coś jeszcze. Otrzymał jednak odpowiedź: „nie, to wszystko”.

Skater w wiadomości skierowanej do EA dobitnie i emocjonalnie wyjaśnił, że mobilna wersja Skate 3 nie jest grą, na którą czekają sympatycy skateboardingu, a powinno się tutaj mówić o stworzeniu Skate 4. Dill podkreślił, że nie wszystkie gry muszą osiągać kasowych wyników, a niektóre produkcje można stworzyć dla „rozwijania kultury” - takie inwestycje przynoszą korzyści z czasem.

Wczoraj Electronic Arts zapowiedziało EA Play Live 2020, choć najpewniej podczas wydarzenia nie będziemy mogli liczyć na pokaz Skate 4.

Źródło: https://wccftech.com/skate-3-mobile-jason-dill-tells-ea-to-make-skate-4/

Tagi: ea play 2020 ea play live 2020 skate 3 mobile skate 4