Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2020 18:18
Star Wars Jedi: Fallen Order Cal Imperator
2733V

Star Wars Jedi: Fallen Order z dużą aktualizacją! Respawn rozbudowuje tytuł i oferuje Nową Grę+

Twórcy Star Wars Jedi: Fallen Order właśnie zapowiedzieli dużą aktualizację, dzięki której wielu graczy ponownie zapozna się z najlepszą produkcją z uniwersum Gwiezdnych wojen ostatnich lat. Respawn nie zmarnowało ostatnich miesięcy.

Star Wars Jedi: Upadły zakon zadebiutowało pod koniec ubiegłego roku i wciąż uważam, że jest to jedna z najlepszych gier z uniwersum Gwiezdnych wojen ostatnich lat (tutaj przeczytacie moją recenzje!). Respawn Entertainment nie zapomniało o produkcji, która otrzyma dużą aktualizację. Zespół z okazji święta Star Wars zapowiedział właśnie nowości.

W tytule pojawi się nowy tryb medytacji, który jest w zasadzie prostą walką z kolejnymi falami przeciwników, ale deweloperzy pozwolą także i nam tworzyć wyzwania. Podczas rozgrywki zdobędziemy także szereg nowych elementów do personalizacji – w tym strój Inkwizytora. Deweloperzy pozwolą także wypróbować Nową Grę Plus, gdzie zmierzymy się ze znanymi przeciwnikami, ale otrzymamy wszystkie wcześniej odblokowane przedmioty.

Nowości zostały zaprezentowane na zwiastunie i będzie to na pewno dobra rozgrzewka przed ewentualną zapowiedzią nowej gry z uniwersum na EA Play 2020. W ubiegłym tygodniu pojawiły się plotki, według których zespoły EA pracują nad dwoma tytułami.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon