Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.05.2020 08:30
Apex Legends na PS5
885V

Apex Legends szykowany na PS5 i Xbox Series X. Ogłoszenie o pracę sugeruje przeniesienie gry na next-geny

Wygląda na to, że świetnie przyjęta gra wieloosobowa od Respawn Entertainment doczeka się portu na nadchodzącą generację konsol! 

Apex Legends to niezwykle ciekawa i bardzo dobrze przyjęta gra wydana przez Electronic Arts na początku minionego roku. Projekt bardzo szybko zdobył sympatię fanów i tłumy na serwerach. Choć projekt nie jest już tak popularny, jak dawniej, to wciąż ciesz się ogromnym uznaniem. 

I wiele wskazuje, że nie przejdzie ona do przeszłości wraz z obecną generację konsol. Jak zauważyli dziennikarze z Games Radar, pojawiło się ogłoszenie o pracę ze strony Respawn Entertainment, twórców wspomnianej gry, na stanowisko, którego zadaniem będzie "rozwinąć do granic możliwości platformy nowej generacji i komputerów osobistych w Apex Legends".

Informacja nie powinna stanowić żadnego zaskoczenia. Wiemy przecież, że już teraz pracuje się nad mobilną wersją gry, a ona sama jest stale rozwijana. Ostatnio dostaliśmy przecież pierwszy zwiastun postaciktóra ma polować w nowym sezonie na niebezpiecznego Revenanta.

Wiele osób liczy, że wraz z nadejściem nowej generacji, oddany w ręce graczy zostanie także cross-play, na który tak mocno się czeka. Cóż, czas pokaże, jakie będą kroki EA.

Źródło: https://www.gamesradar.com/apex-legends-next-gen-port-seemingly-confirmed-by-new-job-listing/

Tagi: apex legends Electronic Arts Respawn Entertainment