Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.05.2020 14:00
Fury Unleashed gameplay
478V

Fury Unleashed. Polska gra na pierwszym materiale z rozgrywki na Nintendo Switch

Nadchodząca dużymi krokami, polska gra od Awesome Games Studios, dostała właśnie materiał, który prezentują rozgrywkę na konsoli od Nintendo.

Fury Unleashed to bardzo ciekawy projekt od polskiego zespołu, na którego datę premiery musieliśmy czekać niezwykle długo. Dziś wiemy już, że gra zadebiutuje 8 maja, więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pół dekady oczekiwań może wreszcie dobiec końca. 

W Internecie pojawił się dziś także zupełnie nowy materiał, który prezentuje pierwsze 13 minut rozgrywki na Nintendo Switch. I czego by nie mówić, opisywany rogue-like zdaje się idealnie skrojony pod hybrydową konsolę- gra w trybie przenośnym powinna być bardzo przyjemna. Wygląda na to, że to kolejny przedstawiciel gatunku, na którego warto czekać. 

Na wideo doskonale widać inspirację takimi klasykami jak gry z serii Metal Slug oraz CONTRA, ale w znacznie nowszym i dużo bardziej "kreskówkowym" wydaniu. Od razu rzuca się w oczy wizualna zmiana po tym, jak dawniej zarzucano twórcom, że ta przypomina najwyżej produkcję przeznaczoną na smartfony. Nie ma co przeciągać, sprawdźcie sami:

Tagi: Awesome Games Studio Fury Unleashed