Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.03.2020 13:17
Fury Unleashed
496V

Fury Unleashed. Polska gra wreszcie z datą premiery po 5 latach produkcji

Na ten moment czekaliśmy aż 5 lat. Długo przygotowywane Fury Unleashed, które wcześniej nosiło tytuł "Badass Hero" trafi w końcu na rynek.

Krakowska ekipa Awesome Games Studio skończyła w końcu pracę nad Fury Unleashed, które od dłuższego czasu było dostępne w formie Wczesnego Dostępu na Steam. Zbliżamy się jednak do pełnej premiery polskiej gry. Wiadomo, że dojdzie do niej na konsolach (PS4, XOne i Switch) 8 maja 2020 r.

Fury Unleashed to rogue-lite, nad którym krakowskie studio rozpoczęło robotę już w 2015 roku. Dzięki temu, że zespół zbierał opinie graczy przez długi czas po opublikowani wersji Early Access do formuły rozgrywki wprowadzono szereg modyfikacji. Przede wszystkim Fury Unleashed zostało wzbogacone o alternatywny poziom trudności do wyboru (wiele osób skarżyło się, że rozgrywka jest zbyt trudna). Zmieniła się również trochę stylistyka wizualna po krytyce, że gra przypomina trochę zbyt mocno smartfonową produkcję. Teraz wygląda wszystko zdecydowanie lepiej. Pozostaje zatem wyczekiwać premiery, która odbędzie się 8 maja 2020 r.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Awesome Games Studio Fury Unleashed