Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.05.2020 09:15
GOG wyprzedaże
424V

GOG. Gry od Daedalic Entertainment na ciekawej wyprzedaży

Na platformie GOG trwa właśnie nowa wyprzedaż gier. Najnowsze promocje obejmują produkcje od uznanego Daedalic Entertainment. Przeceniono liczne, świetne pozycje przygodowe. 

GOG wystartował wczoraj z nową pulą promocji na swojej platformie. Najświeższa oferta jest szczególnie atrakcyjna dla fanów gier przygodowych! Jeżeli macie ochotę na trochę klasyki gatunku, warto rzucić okiem na ofertę, albowiem na pewno znajdziecie coś dal siebie! 

Na liście znalazło się sporo produkcji od Daedalic Entertainment. Studio słynie z wydawania na świat całej masy gier, w których logiczne myślenie, dedukcja i spostrzegawczość odgrywają kolosalnie ważną rolę. Wiele tytułów, które wyszły spod ich skrzydeł, jest dziś wręcz klasyką gatunku. Najnowsza wyprzedaż to wysyp tych starszych, jak i nowszych tworów. Całą ofertę znajdziecie w tym miejscu

GOG. Wyprzedaż gier Daedalic Entertainment

Jeśli żadna z powyższych propozycji do Was nie trafia, to warto rzucić okiem także na najnowszą promocję obejmującą cykl Star Wars, albo zwyczajnie odebrać trzy gry od Ubisoftu- zupełnie za darmo!

 

Źródło: https://www.gog.com/promo/20200501_daedalic_weekend?pp=ba5bfc9d29e57bda5c45cf82d9fff043329f313a

Tagi: Daedalic Entertainment Deponia