Iza Łęcka Iza Łęcka 01.05.2020 13:56
Assassin’s Creed Valhalla Eivor
874V

Assassin's Creed Valhalla stawia na Duńczyków. Znamy aktorów wcielających się w głównych bohaterów

W Assassin's Creed Valhalla otrzymamy możliwość wcielenia się w postać męską lub kobiecą, dlatego też Ubisoft zaprosił do współpracy dwóch aktorów. Odtwórcy głównej roli zostali ujawnieni i trzeba przyznać, że Ubisoft potrafi znakomicie obsadzić najważniejsze role.

Assassin’s Creed Valhalla to kolejna część serii, która pozwoli na wybranie płci głównego bohatera. Nie każdemu spodobała się ta decyzja, jednak już kilka lat temu Ubisoft zapowiedział, że regularnie będzie oferował graczom wybór. Znamy już wiele szczegółów dotyczących produkcji, jednak obecnie możemy wspomnieć o jeszcze jednym interesującym szczególe.

W protagonistę wcielili się kolejno Magnus Bruun oraz Cecilie Stenspil. Subskrybenci platformy Netflix mogą szczególnie kojarzyć Bruuna, który występuje w serialu „Upadek królestwa”. Stenspil trafiła do kilku duńskich produkcji, największe sukcesy odnosząc jednak na deskach teatru.

Ubisoft postawił na dwójkę duńskich aktorów, którzy mają spore doświadczenie w pracy na planie. Darby McDevitt (reżyser narracji) zapowiedział, że niezależnie od podjętej decyzji, tym razem entuzjaści przygód skrytobójców otrzymają „bohatera kanonicznego”. W przypadku Assassin's Creed Odyssey to Kassandra była główną postacią fabularną, a jej historia została przestawiona i rozbudowana również w powieści debiutującej wspólnie z grą.

Assassin’s Creed Valhalla - aktorzy Magnus Bruun

Assassin’s Creed Valhalla - aktorzy Cecilie Stenspil

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/assassins-creed-valhallas-two-eivor-actors-have-be/1100-6476725/

Tagi: aktorzy Assassin’s Creed Valhalla ubisoft