Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2020 14:04
Call of Duty Warzone zrzut
4505V

Call of Duty: Warzone zbiera baty za usunięty kontrakt. Gracze narzekają na dziwną zmianę

Twórcy Call of Duty: Warzone zaproponowali graczom zupełnie nowe wyzwanie zatytułowane Najbardziej Poszukiwani, ale deweloperzy jednocześnie usunęli z gry Zlecenie. Wielu fanów produkcji oraz nawet profesjonalnych zawodników nie potrafi zrozumieć tej decyzji i zainteresowani narzekają na studio.

Call of Duty: Warzone dotychczas zbierało głównie pochwały za dopracowany gameplay oraz dobry rozwój produkcji. Twórcy zapowiedzieli nowy kontrakt, ale jednocześnie studio nie poinformowało o usunięciu Zlecenia. Jedna z najpopularniejszych misji została usunięta z gry, co nie zostało nawet udokumentowane na liście zmian aktualizacji.

Gracze nie bez powodu zaczęli głośno narzekać na decyzję deweloperów, ponieważ ich zmiana zaburza wydarzenia na serwerach. Dotychczas Zlecenie zachęcało do aktywnej rozgrywki, ponieważ zainteresowani otrzymywali informacje o celu. Sytuacja z Najbardziej Poszukiwani jest w zupełności odwrotna, bo osoby z takim zadaniem zaczynają ukrywać się w trudno dostępnych miejscach i chcą po prostu przetrwać. Deweloperzy tym samym zachęcają do kampienia i właśnie z tego powodu sympatycy pozycji nie potrafią zrozumieć decyzji deweloperów.

O zmianach wypowiadają się także profesjonalni gracze, którzy dostrzegają, że Zlecenie było jedną z najlepszych aktywności w Call of Duty: Warzone. Kontrakt sprawiał, że nawet mniej doświadczeni zawodnicy byli bardzo aktywni, ponieważ wierzyli w zabicie celu, a Najbardziej Poszukiwani jest tego przeciwnością.

Źródło: https://www.pcgamer.com/call-of-duty-warzone-has-quietly-dropped-bounties-and-players-are-not-happy-about-it

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward