Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2020 15:38
Call of Duty Warzone Żołnierz
4486V

Call of Duty: Warzone w 60 fps vs. 240 fps. Różnice w płynności animacji zaprezentowane na materiale

Call of Duty: Warzone to najgłośniejsza produkcja w świecie fanów Battle Royale. Tytuł zbiera pozytywne opinie od graczy, twórcy opracowują kolejne aktualizacje, a teraz firma NVIDIA pokazuje różnice w jakości rozgrywki uwzględniając różną płynność animacji.

Call of Duty: Warzone oferuje zmagania do nawet 150 graczy na jednym serwerze, a to podobno nie koniec, ponieważ deweloperzy przekonują, że ich system zapewnia zabawę nawet do 200 zawodników na mapie. Na takie atrakcje musimy jeszcze zaczekać, ale sympatycy gry mogą sprawdzić ciekawy materiał przygotowany przez firmę NVIDIA.

Korporacja przekonuje do rozgrywki, w jak największej liczbie klatek na sekundę. Nie jest to oczywiście nic odkrywczego, ale odpowiednia płynność ułatwia między innymi dobrą reakcję, pozwala lepiej celować, a niektórzy uważają nawet, że czasami łatwiej dostrzec rywala. Wszystko wygląda pięknie na papierze, ale jak wiadomo podczas starć bywa naprawdę różnie.

Na przedstawionym materiale zobaczycie różnice w płynności animacji, jednak odnoszę wrażenie, że akurat w przypadku Call of Duty: Warzone najważniejsza jest ogólna jakość rozgrywki. Tytuł trafił na rynek w bardzo dobrej formie, jest stale rozbudowywany i choć waży coraz więcej, to wciąż zapewnia naprawdę dobre wrażenia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward