Iza Łęcka Iza Łęcka 28.04.2020 13:25
Call of Duty Warzone zrzut
3491V

Call of Duty: Warzone z nowym kontraktem. Drużyna zmierzy się ze wszystkimi graczami na mapie

Twórcy Call of Duty: Warzone zapewnili nowy kontrakt, który zdecydowanie uprzyjemni akcję podczas meczów Battle Royale. Jedna z drużyn stanie się celem i zostanie zmuszona do walki przeciwko wszystkim graczom na mapie.

W Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje dzisiaj świeżutka aktualizacja. Już wczoraj wspominaliśmy, że gra Infinity Ward będzie ważyć już ponad 190GB, ale teraz możemy wspomnieć o interesującej nowości, która zawita w trybie Battle Royale.

Twórcy ruszają z nowym kontraktem zatytułowanym „Most Wanted”: podejmując wyzwanie gracze stają się tymczasowym celem wszystkich drużyn znajdujących się na mapie. Kontrakt stanowi przeciwieństwo „Bounty Contract”, podczas którego dążymy do zabicia jednego celu oznaczonego na mapie. Misja ponownie jest ograniczona czasowo, a nagrodą za przetrwanie jest powrót do gry naszych kompanów.

Most Wanted ponownie ożywi wydarzenia w Verdańsku - kontrakt sprawi, że w jednym miejscu znajdzie się spore skupisko nawet kilka zespołów, dzięki czemu akcja może zyskać jeszcze więcej rozpędu. Wszyscy będą chcieli zdobyć dodatkowe fragi, pieniądze i zgarnąć łupy. Wyzwanie Infinity Ward to kolejne interesujące urozmaicenie rozgrywki.

Aktualnie wydane Call of Duty systematycznie otrzymują nową zawartość, jednak Activision musi już myśleć o następnym posunięciu i planach na dalszą część roku. Zgodnie z plotkami, wydawca szykuje się do pokazu Call of Duty: Vietnam.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/call-of-duty-warzones-new-most-wanted-contract-will-redeploy-your-entire-team/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward