Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.04.2020 17:15
Assassin's Creed
4993V

Assassin's Creed Ragnarok już blisko. Informator potwierdza po raz kolejny - ujawnienie gry nastąpi niebawem

Zaufany informator oznajmił po raz kolejny, że oficjalna zapowiedź nowej gry z marki Assassin's Creed jest bliżej, niż sądzimy.

Nowy Assassin's Creed powstaje w Ubisofcie od kilkunastu miesięcy - jest to jedna z głównych serii francuskiego zespołu, więc ten fakt nie powinien nikogo dziwić. Nadchodząca produkcja o zakapturzonych zabójcach ma być cross-genem, co oznacza, że gra trafi na komputery osobiste, obecne konsole (PS4, XO) oraz te, które zadebiutują pod koniec bieżącego roku (PS5, XSX).

Parę dni temu pojawił się wpis od zaufanego informatora, który sugerował, że kolejny Assassin's Creed zostanie ujawniony w najbliższym czasie. Wczoraj pojawiły się kolejne zajawki potwierdzające powyższe słowa i sugerujące, że oficjalna prezentacja odbędzie się bliżej, niż sądzimy.

Bardzo możliwe, że Ubisoft już za kilka dni udostępni pierwsze teasery tytułów, które pojawią się na cyfrowych wydarzeniach zastępujących anulowaną imprezę E3. Można być pewnym, że to właśnie tam zostaną szczegółowo przedstawione nowe projekty.

Obecnie nie wiadomo, kiedy odbędzie się rzeczona cyfrowa konferencja. Najbardziej realny termin to czerwiec, ale raczej żaden gracz nie pogardziłby, gdyby odbyła się ona w maju.

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: