Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2020 14:58
Mount & Blade II: Bannerlord okładka
1320V

Mount & Blade 2: Bannerlord wkrótce trafi do pudełek. Gra otrzyma lokalizację

Sympatycy zbierania pudełek mogą szykować pieniądze na Mount & Blade 2: Bannerlord. Już wkrótce gra trafi do naszego kraju w fizycznej wersji i gracze sięgną po kompletne wydanie produkcji. Wydawca zadbał w pakiecie o mały dodatek.

Mount & Blade II: Bannerlord jest od 30 marca dostępny na Steam w programie Wczesnego Dostępu. Koch Media Poland postanowiło wykorzystać sytuację i dzięki współpracy ze studiem TaleWorlds Entertainment przygotowano fizyczne wydanie gry.

Tytuł będzie dostępny w pudełkach od 29 maja i fizyczna wersja zostanie rozbudowana o pakiet niedostępnych nigdzie indziej kart prezentujących główne frakcje Calradii. Mały pokaz dodatkowej zawartości znajdziecie na poniższym zdjęciu.

Wydawca ma także kolejną bardzo dobrą wiadomość: trwają prace nad polską wersją językową Mount & Blade 2: Bannerlord. Aktualnie deweloperzy testują lokalizację, która w późniejszym terminie zostanie udostępniona wszystkim graczom. Jeśli zdecydujecie się nabyć Mount & Blade 2: Bannerlord w pudełku, to oczywiście w dniu światowej premiery wersja zostanie automatycznie zaktualizowana. Identyczną sytuację widzieliśmy w przypadku innych tytułów.

Na naszej stronie znajdziecie także gameplay skupiony na sieciowych pojedynkach z Mount & Blade 2: Bannerlord

Mount & Blade 2 Bannerlord specjalne wydanie

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: koch media poland Mount & Blade II: Bannerlord TaleWorlds