Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.09.2019 20:00
Mount & Blade II: Bannerlord. Wieloosobowa potyczka na nowym gameplayu
695V

Mount & Blade II: Bannerlord. Wieloosobowa potyczka na nowym gameplayu

Zespół IGN udostępnił film, przedstawiający potyczkę wieloosobową z gry Mount & Blade II: Bannerlord. Zobaczcie sami jak to się prezentuje.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że gra Mount & Blade II: Bannerlord swoją premierę będzie miała w marcu 2020 roku. Produkcja będzie dostępna w Early Accessie, czyli wczesnym dostępie. Poprzednia część serii tureckiego studia, TaleWorlds, Mount & Blade: Warband została ciepło przyjęta przez graczy, dlatego masa fanów uniwersum, ma nadzieję, że druga część nie będzie odstawała, a nawet zawiesi poprzeczkę jeszcze wyżej. Wczoraj został udostępniony film, w którym dwie drużyny przejmują punkty na mapie, która jest już nam znana z poprzednich materiałów. 

Najnowsza odsłona serii zabierze nas 200 lat wstecz względem pierwszej części. Akcja gry będzie się toczyć w krainie Carlada. W trakcie zabawy doświadczymy upadku Imperium Calradian i weźmiemy udział w kształtowaniu się historii, którą przeżyliśmy "w jedynce". Oprócz zawartości dla jednego gracza, zostanie udostępniony również tryb multiplayer. Obecnie wydawca nie ma zamiaru wydawać gry w Polsce.

O grze, warto przeczytać:

Tagi: Mount Mount & Blade II: Bannerlord TaleWorlds