Iza Łęcka Iza Łęcka 20.02.2020 11:58
Mount & Blade 2 Bannerlord
1060V

Mount and Blade 2 ma w końcu datę premiery. Na początek Wczesny Dostęp

TaleWorlds Entertainment potwierdziło datę premiery Mount and Blade 2 w programie Wczesnego Dostępu. Oczekiwany tytuł będzie dostępny dla graczy już w przyszłym miesiącu, by następnie mógł się rozpocząć kolejny etap rozwoju gry.

Mount and Blade 2 zostało zapowiedziane w 2012 roku i od tego czasu TaleWorlds Entertainment rozwija produkcję, która w końcu trafi do szerszego grona odbiorców. Chociaż to jeszcze nie czas na ostateczną datę premiery, już 31 marca 2020 roku produkcja będzie dostępna w programie Wczesnego Dostępu na Steam.

Deweloperzy na dobry początek zaoferują graczom początek fabularnej kampanii oraz tryb sieciowy. Jeżeli jednak szykowaliście się na pełnię wrażeń, mamy przykrą wiadomość - w obu wariantach nie możemy liczyć na całą zawartość. Studio zamierza przez kolejne miesiące rozwijać tytuł, który będzie rozbudowywany systematycznymi aktualizacjami.

Przed twórcami jeszcze daleka droga do wydania pełnej wersji Mount & Blade II: Bannerlord, więc raczej nie powinniśmy marzyć o szybkim przeniesieniu tytułu na konsole. W ubiegłym roku pojawiły się plotki dotyczące wydania na sprzęt Sony oraz Microsoftu, jednak aktualnie zespół skupia się wyłącznie na stworzeniu edycji na PC.

Na naszym serwisie przeczytacie również wiadomości dotyczące gry:

Źródło: Twitter Mount&Blade

Tagi: Mount Mount & Blade II: Bannerlord TaleWorlds