Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2020 13:56
Assassin's Creed Valhalla
3268V

Assassin's Creed Ragnarok ma zostać wkrótce ujawniony. Ubisoft szykuje się do prezentacji

Ubisoft nie może liczyć na zorganizowanie dużej konferencji podczas targów E3 2020, więc firma będzie zmuszona do zaprezentowania nowych gier w inny sposób. Jedną z niespodzianek szykowanych przez Francuzów jest Assassin's Creed Ragnarok i według informatora tytuł zostanie wkrótce ujawniony.

Ubisoft ma duży problem z ukrywaniem swoich niezapowiedzianych produkcji i już od kilku miesięcy wiemy o nadejściu Assassin's Creed Ragnarok. O grze wspomniał nawet Jason Schreier, który zdradził dwie niezapowiedziane pozycje.

Studio zazwyczaj w okolicach maja publikowała pierwsze zajawki, jednak teraz ze względu na brak dużej konferencji towarzyszącej E3, firma może zmienić plany. Taki scenariusz przewiduje Shinobi602, który odpowiedział na pytanie dotyczące nowej odsłony serii Assassin's Creed. Jego zdaniem w niedalekiej przyszłości zobaczymy produkcję.

W Sieci pojawiły się również plotki, według których Ubisoft może w ostateczności zdecydować się na nazwę „Assassin's Creed Valhalla”, ponieważ informacje dotyczące takiej pozycji miały zostać dostrzeżone w bazie danych zbierających szczegóły osiągnięć. Fani serii powinni monitorować sytuację, ponieważ już wkrótce oficjalnie poznamy nową część z serii. Ubisoft może kolejny raz zadbać o mały teaser, który zaprosi graczy na większą prezentację.

Jeszcze dzisiaj możecie skorzystać z promocji i pobrać za darmo Assassin's Creed 2. Jest to ostatni dzień trwania oferty.

Źródło: https://gamerant.com/assassins-creed-2020-reveal-when/

Tagi: Assassin's Creed assassin's creed ragnarok plotka ubisoft