Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.04.2020 09:45
Final Fantasy VII Remake bronie
843V

Final Fantasy VII Remake. Artbook przedstawia bronie, które mogą być dostępne w kolejnej odsłonie gry

Cyfrowy Artbook, który dołączany był do gry w wersji "Deluxe", może zdradzać kilka broni dostępnych w ewentualnej kontynuacji odświeżenia kultowej produkcji. 

Final Fantasy VII Remake to bez wątpienia największa premiera pierwszej części bieżącego roku. Wreszcie, po latach oczekiwań, fani mogą wrócić do cudownego świata od Square Enix i przypomnieć sobie magię uniwersum. Pierwsze recenzje dają klarowny obraz- projekt jest sukcesem, także sprzedażowym!

Bez wątpienia ogromny wpływ ma na to fakt, iż całość została przyozdobiona cudowną warstwą wizualną. Grafika zachwyca, a detale w przedstawieniu bohaterów oraz ich sprzętu są powalające! Ogromnym skarbem, dorzucanym do Deluxe Edition, jest z tego względu cyfrowy Artbook, który pozwala cieszyć się tym pięknem jeszcze bardziej.

I, co ciekawe, wielu fanów zauważyło, że mógł on zdradzić nieco broni, które dostępne będą w sequelu. Jeszcze inni twierdzą, że być może szykowane jest DLC, które zapełni lukę pomiędzy obiema odsłonami. Wśród broni Clouda przedstawiono bowiem jego Rune Blade oraz Organyx, który zdobywa się dopiero w połowie oryginalnej gry. 

Ostatnio mogliśmy dowiedzieć się, że Final Fantasy VII Remake Part 2 już powstaje, więc być może rzeczywiście coś jest na rzeczy i zdradzono nam projekt broni. 

Final Fantasy VII Remake Blades

Źródło: https://wccftech.com/ffvii-remake-part-2-weapons/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix