Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 25.04.2020 17:17
gothic remake
1618V

Gothic Remake. Projekt fana ukazuje, jak może wyglądać Bezimienny

Fan marki Gothic wygenerował za pomocą programu Artbreeder twarz Bezimiennego na bazie zdjęć z pierwszej odsłony serii. Efekt końcowy wygląda bardzo dobrze.

Pod koniec ubiegłego roku oficjalnie zaprezentowano remake Gothica - prace nad nim trwają w świeżym studiu THQ Barcelona, zespole niemającym zbytnio styczności z oryginałem. Fani kultowej serii obawiają się więc, czy deweloperzy z Hiszpanii sprostają zadaniu - Ci, widząc mieszane uczucia graczy, oznajmili, że włożą całe serce do jak najdokładniejszego odwzorowania produkcji - utrzymaniu świetnego klimatu i usprawnieniu mechanik. Potwierdzone wtedy zostało również, że gra zmierza wyłącznie na next-geny.

Do sieci trafił właśnie interesujący projekt fana marki, który ukazuje odświeżonego Bezimiennego, głównego bohatera Gothica. Do stworzenia eksperymentu posłużył mu darmowy program Artbreeder, który po dodaniu kilku zdjęć z pierwszej odsłony serii wygenerował portret. Możecie ujrzeć go poniżej.

Rzuca nam to światło na potencjalny wygląd Bezimiennego w nadchodzącym remake'u. Według mnie - wygląda to całkiem nieźle.

I tried to come up with what an HD version of the Gothic games protagonist would look like, since I felt like the one from the HD teaser didn't look at all like what I thought (this is a procedurally generated image) from r/worldofgothic

Źródło: Reddit.com

Tagi: Gothic (remake) THQ Nordic