Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 25.04.2020 15:39
Techland
457V

Techland płaci za badania na koronawirusa. Wrocławska firma pomaga w walce z wirusem

Gazeta Wrocławska poinformowała mieszkańców Wrocławia, że firma Techland pomaga w walce z koronawirusem.

Wrocławskie Pogotowie Ratunkowe może liczyć na pomoc ze strony firmy Techland, twórców świetnie przyjętego Dying Light. Ratownicy medyczni mogą przebadać się na obecność koronawirusa zupełnie za darmo dzięki pieniężnym wsparciu wrocławskiego zespołu. Jest to kolejna firma, która próbuje pomóc w walce z pandemią - przypomnijmy, że Electronic Arts przeznaczyło około 2 mln na walkę z wirusem.

Jako firma mocno związana z Wrocławiem, chcemy wspomóc specjalistów najbardziej narażonych na zachorowanie na Covid-19. – To niezmiernie ważne, że takie akcje jak ta są w Polsce realizowane. Cieszymy się, że mogliśmy się do niej przyłączyć i sfinansować badania dla ratowników medycznych z wrocławskiego Pogotowania Ratunkowego. - oznajmiła Aleksandra Marchewka pracująca w Techlandzie.

Polscy deweloperzy pracują obecnie nad Dying Light 2 oraz tajemniczym RPG-iem, który może zostać ujawniony rok/dwa lata po premierze produkcji o zombie, a przypomnijmy, że ta ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Możemy spodziewać się, że od następnego roku będziemy zasypywani szczegółami dotyczącymi drugiego projektu rodzimych deweloperów.

Źródło: Planetagracza.pl

Tagi: