Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.04.2020 14:30
Sword Art Online: Alicization Lycoris nowa data premiery
327V

Sword Art Online: Alicization Lycoris opóźnione. Koronawirus wpływa na kolejny tytuł

Bandai Namco przekazało właśnie, że ich wyczekiwany projekt ze świata popularnego anime zostanie przesunięty w czasie. Poznaliśmy nową datę, która powstała w konsekwencji pandemii
koronawirusa. 
 

Sword Art Online przeżywa renesans za sprawą transmitowanego niedawno najnowszego sezonu. Fani od dawna wyczekują najnowszej odsłony serii, która ekranizuje wydarzenia z japońskiej animacji. Najnowsza część, Sword Art Online: Alicization Lycoris, ma zaadaptować ostatnio emitowany sezon.

Niestety zmuszeni jesteśmy uzbroić się w cierpliwość. Koronawirus bardzo mocno rozstraja cykl pracy w branży gier i wiele produkcji zostaje opóźnionych. Nie inaczej jest w przypadku rzeczonego projektu. Bandai Namco przekazało w oficjalnym oświadczeniu, że z powodu pandemii nowa data premiery w Europie ustalona zostaje na 10 lipca (dzień wcześniej zadebiutuje w Kraju Kwitnącej Wiśni).

Warto przypomnieć, że produkcja miała pierwotnie ujrzeć światło dzienne już pod koniec maja. Na ten moment pozostaje więc wierzyć, że obędzie się bez kolejnych opóźnień i fani będą mogli wejść do lubianego świata jeszcze w lipcu. Jeśli wciąż nie wiecie, czym ów tytuł jest, to warto przypomnieć, że w styczniu jedna z odsłon serii trafiła do Xbox Game Passa.

Źródło: https://twinfinite.net/2020/04/sword-art-online-alicization-lycoris-delayed/

Tagi: Aquria Bandai Namco Sword Art Online: Alicization Lycoris