Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.12.2019 08:50
Sword Art Online: Alicization Lycoris data premiery
1131V

Sword Art Online: Alicization Lycoris zadebiutuje w przyszłym roku. Nowy zwiastun zapowiada premierę

Najnowsza część serii gier, opartych o popularne anime, otrzymała właśnie nowy zwiastun, który zapowiada premierę i zdradza jej datę. 

Sword Art Online: Alicization Lycoris jest zapowiadaną od dłuższego czasu kontynuacją cyklu gier, które bazują na świecie znanym z popularnych nowelek oraz anime. Seria przeżywała drugą młodość, gdy na początku roku wyemitowano pierwsze odcinki trzeciego sezonu. Aktualnie transmitowana jest jego kontynuacja, więc nie mogło zabraknąć również zwiastuna.

Jak możemy dowiedzieć się z rzeczonego materiału, Bandai Namco zaplanowało światową premierę projektu na 22 maja 2020 roku (w Japonii gracze otrzymają ją dzień wcześniej, 21 maja). Najnowsze "Sword Art Online" trafi na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Trzeba przyznać, że gra prezentuje naprawdę dobrze. Wciąż mam w pamięci zwiastun, który trafił do nas w okolicach marca bieżącego roku i wypadał się on gorzej. 

Nadchodząca część ma adaptować sagę "Alicization", która jest najobszerniejszą z całej serii, albowiem trwała przez blisko 6 tomów noweli. Jeśli bliższa Waszemu sercu jest animowana adaptacja, to wystarczy napisać, że gra pokrywa się z najnowszym sezonem. Choć, co podkreślają twórcy, wzbogacona zostanie o liczne, nowe elementy.

Oryginalne wideo zostało zdjęte z platformy, ale oczywiście fani już wrzucają liczne wersje lustrzane. Sprawdźcie koniecznie!

Lubisz gry na podstawie japońskich animacji? Przeczytaj też:

Źródło: YouTube

Tagi: Aquria Bandai Namco Bandai Namco Vancouver Sword Art Online: Alicization Lycoris